Moja książka Ocalić Kadam
o wyznaczaniu szlaków w Ugandzie i terapii psychodelicznej już w przedsprzedaży!


Zalety Hotelu Quadrille

artykuł zewnętrzny

Chciałbyś spędzić urlop w wyjątkowym miejscu? Tam, gdzie zapomnisz o codziennych troskach i oderwiesz się od rzeczywistości? Tam, gdzie czas staje w miejscu, a dni płyną beztrosko? Hotel Quadrille z Gdyni zabiera swoich gości do baśniowej krainy. Wejścia do budynku pilnuje Biały Królik, ogród zdobią krzesła w kształcie teatralnych masek, a posadzka w szachownicę zachęca do rozegrania partii szachów z bohaterami powieści „Alicja w Krainie Czarów”. Niesamowity wystrój dodaje temu miejscu uroku, podkreśla jego charakter i jest obietnicą magicznego pobytu w Krainie Czarów. W świecie emocji, magii i piękna, gdzie rzeczywistość przeplata się ze snem. Co powiesz na niezapomniany urlop po drugiej stronie lustra?
 

Hotel Quadrille z Gdyni – dlaczego jest tak wyjątkowy?

Jeśli pragniesz chwili wytchnienia w wytwornych wnętrzach luksusowego pałacu, to Quadrille jest miejscem dla Ciebie. Dlaczego warto się tam wybrać? Jakie są zalety tego miejsca?

Niebanalny wystrój i atmosfera

Hotel Quadrille z Gdyni to zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy z XVIII wieku, zaprojektowany z rozmachem i zamiłowaniem do wysmakowanych detali. Historyczne wnętrza połączone z nowoczesnym wystrojem tworzą niebanalną całość, zachwycają bogactwem elementów i budują atmosferę intymności, spokoju i błogiego relaksu. To miejsce wybiega poza utarte schematy, wyróżnia się oryginalnym designem i oferuje o wiele więcej niż zwykły pobyt. Wystrój tworzy bajkową iluzję i klimat, idealny do wypoczynku.

Motyw przewodni „Alicji w Krainie Czarów” zaznaczony jest subtelnie, lecz zauważalnie. Towarzyszy on całej koncepcji hotelu – począwszy od jego nazwy, poprzez restaurację Biały Królik, aż po Pub 10/6 od Dnia Kapelusznika… Wszystko to nawiązuje do powieści Lewisa Carrolla. To właśnie detale sprawiają, że Hotel Quadrille z Gdyni to miejsce tak niezwykłe, że nie można pomylić go z żadnym innym.
 

Kuchnia bogata w regionalne produkty

Awangardowa restauracja Biały Królik poszerza horyzonty smaków. Niepowtarzalny unikatowy wystrój każdej z sal przenosi do magicznego świata i nawiązuje do wytwornego charakteru dań. Kuchnia odgrywa tu kluczową rolę, a doznania kulinarne gwarantują niezapomniane doświadczenia.

Ekstrawaganckie, menu oparte na propozycjach regionalnych, zaskakuje nietypowym, lecz doskonałym połączeniem smaków i prezentuje tradycyjne dania w nowej odsłonie. Skosztujesz tu zadziwiających potraw, które pobudzą Twoje zmysły. Na talerze trafiają warzywa wyhodowane we własnym ogródku tuż obok restauracji. W rezultacie posiłek staje się niezapomnianym i zmysłowym przeżyciem.
 

Relaksujące Spa i strefa wodna

Dopełnienie całości stanowi umiejscowiona w pałacowych podziemiach, niczym niezakłócona oaza spokoju. To strefa wodna z basenem, słoneczną łąką, sauną i jacuzzi oraz Spa, gdzie starannie dobrany wystrój i subtelne elementy dekoracyjne tworzą niepowtarzalną atmosferę wyciszenia i relaksu. Każdy może udać się do gabinetu wyposażonego w profesjonalny sprzęt i poddać się zabiegom pielęgnacyjnym, masażom rozluźniającym lub uczestniczyć w sesjach relaksacyjnych i rozwojowych.
 

Hotel Quadrille z Gdyni to bajka…

...co wcale nie znaczy, że jest to miejsce dedykowane dzieciom. „Alicja w Krainie Czarów” nie jest typową bajką dla dzieci. Wieloznaczne aspekty i ukryte przekazy sprawiają, że jedynie dorośli są w stanie docenić tajemniczą aurę i zrozumieć sens. Dlatego też Quadrille to miejsce stworzone z myślą o dorosłych, którzy potrafią rozkoszować się niecodzienną atmosferą czarodziejskiej krainy i pragną odetchnąć pełną piersią.

Quadrille rozumie i szanuje potrzebę dogłębnego wypoczynku dorosłego, który pragnie spokoju oraz intymności. Człowieka, który poszukuje błogiej ciszy, niezakłóconej przez zabawy i śmiechy dzieci. Taka forma relaksu może zdziałać cuda, dlatego też Quadrille to miejsce wolne od dzieci i spotkasz tam jedynie gości powyżej 16 roku życia. Już dziś zarezerwuj pobyt i ciesz się relaksem https://quadrille.pl/


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines >