50 euro w prezencie od Revoluta za założenie konta firmowego!
Szczegóły tutaj.


Aktualne promocje i zniżki dla podróżników

 

Karty wielowalutowe

1. Revolut

Odbierz 50 euro w prezencie od Revoluta!

Wystarczy założyć konto firmowe w Revolucie i doładować je kwotą 50 euro. Drugie 50 euro dostaniesz gratis.

W ramach konta firmowego możesz zamówić dla pracowników karty Revolut i bezpłatnie przelewać na nie wynagrodzenie. Podobnie jak z przelewami międzynarodowymi. Revolut oferuje też API do integracji z Twoim oprogramowaniem. Oczywiście karta zachowuje też swoje pozostałe właściwości, jak np. dostęp do szybkich tanich ubezpieczeń podróżniczych, czy bezpłatnych wypłat w bankomatach i bezprowizyjnych przewalutowań.

Promocja z tym linkiem do 30.11: https://Revolut-for-Business.ngih.net/c/1458595/704832/9943

Więcej o kartach wielowalutowych tutaj.
 

2. Curve

Darmowa karta wielowalutowa + 5 GBP gratis z tym linkiem oraz 5 GBP za każdą osobę, której skutecznie polecisz kartę. Aby wydawać promocyjne funty, musisz zmienić w aplikacji źródło płatności. Kod promocyjny ZOBEK. Promocja do odwołania.
 

Airbnb

Zniżka 100 zł na pierwsze noclegi przy założeniu konta przez ten link.

100 zł zniżki na pierwszą rezerwację domu o wartości co najmniej 300 zł i co najmniej 38 zł zniżki na atrakcję o wartości co najmniej 198 zł.
 

Bilety lotnicze

Znajdziemy dla Ciebie bilet lotniczy tańszy o 10-20%! Po prostu skontaktuj się z nami, podaj oczekiwania co do lotu (w tym maksymalną liczbę przesiadek) oraz najniższą cenę, jaką znalazłeś/aś. Zapłacisz nam tylko w sytuacji, gdy znajdziemy coś tańszego o co najmniej 150 zł.

Dodatkowo możesz uzyskać zwrot części ceny biletu korzystając z opisanego niżej programu TopCashback.
W programie uczestniczą między innymi: Qatar, Emirates, Lufthansa, British Airways, KLM.

Potrzebujesz indywidualnej porady?

Zadzwoń. Jeśli nie będę Ci umiał pomóc, nic nie zapłacisz, bo pierwsza minuta rozmowy jest gratis.


Hotele i wypożyczalnie samochodów

Nawet, jeśli rezerwujesz hotele przez Booking czy Agodę, możesz uzyskać 4-9% zwrotu! Poznaj prosty trik dotyczy setek serwisów internetowych i to nie tylko podróżniczych. Wystarczy założyć bezpłatne konto na TopCashback i z tej strony przechodzić na właściwy serwis zakupowy, aby odzyskać część opłaty.

Wiele serwisów rezerwacyjnych oferuje programy partnerskie, w ramach których ich kontrahenci otrzymują prowizję od sprzedanego towaru/usługi. Partner umieszcza u siebie link do strony docelowej i jeśli ktoś właśnie z jego serwisu tam trafi, i dokona zakupu, to będzie to odnotowane dzięki tzw. ciasteczku (zainstalowanemu przez JavaScript). W efekcie serwis docelowy wypłaci partnerowi ustaloną prowizję za przyprowadzenie klienta.

zniżki na bilety lotnicze i hotele

Dzięki TopCashback zakupy internetowe mogą być tańsze nawet o 12%.

W przypadku serwisów takich jak Booking, Agoda, Hotels, Expedia, Groupon, Sixt i wielu sieci hoteli (np. tych należących do AccorHotels) prowizja, którą wypłacają partnerom wynosi ok. 10-20%, więc jest czym się dzielić… I tak robi właśnie TopCashback. Jeśli z tej strony przejdziemy na serwis docelowy i tam dokonamy zakupu, to TopCashback podzieli się z nami tą prowizją. I to całkiem hojnie. Za wyżej wymienione rezerwacje/zakupy otrzymamy zwrot części prowizji pośrednika. Można też porównać cenę hoteli w różnych wyszukiwarkach noclegów i nawet, jeśli będzie ta sama, to później można wybrać serwis, na który przysługuje najwyższy procentowo zwrot (np. w chwili pisania tego artykułu zwrot za Hotels.com był wyższy niż za Booking.com).

Co ciekawe, Hotels.com daje co 11 nocleg gratis.

Chcesz zaoferować zniżkę?

Jeśli chciałbyś zaproponować podróżnikom zniżkę również na swoje usługi, napisz.

Aby zobaczyć listę serwisów, w których możemy liczyć na ten swoisty rabat, wystarczy wejść na stronę i wybrać właściwą kategorię (Travel, Electronics itd.). A aby dokonać zakupu – kliknąć przy wybranej marce przycisk Cashback, a później jeszcze raz Get Cashback Now.Uzbierane w ten sposób środki możemy wypłacić przez PayPal albo zamienić na bon (zwiększone o bonus) w Amazonie, Sephorze, Nike'u lub innych sklepach. Największym atutem jest to, że ww. zwroty dotyczą także  produktów/usług, które już są objęte promocją.
 

 

Wizy

15% rabatu na pośrednictwo za wyrobienie wizy na Aina.pl na hasło: KALENDARZPRZYGOD (należy wpisać w formularzu)


Rejsy

W Travel Yachting na hasło "KALENDARZ PRZYGÓD" otrzymacie zniżki:

- 400 zł na rejsy jesienno - zimowe i rejsy w tropikach,
- 100 zł na rejsy wakacyjne i wszystkie rejsy objęte promocją cenową.

 

Polecam też moje pozostałe artykuły o tanim podróżowaniu, szukaniu biletów lotniczych oraz noclegów.


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines –>