Zobacz goryle z bliska w Ugandzie!


Aktualne promocje i zniżki dla podróżników

 

Karty wielowalutowe


1. Revolut

W ramach promocji do 14.09 Revolut daje 30 zł za zamówienie karty i wykonanie trzech transakcji.

Przed wskazanym terminem musisz spełnić wszystkie warunki, dlatego w oczekiwaniu na kartę fizyczną możesz dokonać płatności kartą wirtualną.

Wystarczy skorzystać z tego linku.

 

2. Curve
Darmowa karta wielowalutowa + 5 GBP gratis z tym linkiem (lub kod promocyjny: ZOBEK) oraz 5 GBP za każdą osobę, której skutecznie polecisz kartę. Aby otrzymać prezent, musisz dokonać transakcji w ciągu 7 dni od aktywowania karty. Aby wydawać później promocyjne funty, musisz zmienić w aplikacji źródło płatności. Promocja do odwołania.


>>>> O porównaniu kart wielowalutowych czytaj tutaj.

 

Bilety lotnicze

Bilety lotnicze tańsze o 10-20%! W tej sprawie polecam usługi Jakuba Jaroszka. Napisz i powołaj się na Kalendarz Przygód, podaj oczekiwania co do lotu (w tym maksymalną liczbę przesiadek) oraz najniższą cenę, jaką znalazłeś/aś. Zapłacisz tylko w sytuacji, gdy Jakub znajdzie coś tańszego o co najmniej 100 zł.

Dodatkowo możesz uzyskać zwrot części ceny biletu korzystając z opisanego niżej programu TopCashback.
W programie uczestniczą między innymi: Qatar, Emirates, Lufthansa, British Airways, KLM.

A może chcesz zwiedzić ze mną Ugandę? Sprawdź szczegóły wyprawy.

Potrzebujesz indywidualnej porady?

Zadzwoń. Jeśli nie będę Ci umiał pomóc, nic nie zapłacisz, bo pierwsza minuta rozmowy jest gratis.


Hotele i wypożyczalnie samochodów

Nawet, jeśli rezerwujesz hotele przez Booking czy Agodę, możesz uzyskać 4-9% zwrotu! Poznaj prosty trik dotyczy setek serwisów internetowych i to nie tylko podróżniczych. Wystarczy założyć bezpłatne konto na TopCashback i z tej strony przechodzić na właściwy serwis zakupowy, aby odzyskać część opłaty.

Wiele serwisów rezerwacyjnych oferuje programy partnerskie, w ramach których ich kontrahenci otrzymują prowizję od sprzedanego towaru/usługi. Partner umieszcza u siebie link do strony docelowej i jeśli ktoś właśnie z jego serwisu tam trafi, i dokona zakupu, to będzie to odnotowane dzięki tzw. ciasteczku (zainstalowanemu przez JavaScript). W efekcie serwis docelowy wypłaci partnerowi ustaloną prowizję za przyprowadzenie klienta.

zniżki na bilety lotnicze i hotele

Dzięki TopCashback zakupy internetowe mogą być tańsze nawet o 12%.

W przypadku serwisów takich jak Booking, Agoda, Hotels, Expedia, Groupon, Sixt i wielu sieci hoteli (np. tych należących do AccorHotels) prowizja, którą wypłacają partnerom wynosi ok. 10-20%, więc jest czym się dzielić… I tak robi właśnie TopCashback. Jeśli z tej strony przejdziemy na serwis docelowy i tam dokonamy zakupu, to TopCashback podzieli się z nami tą prowizją. I to całkiem hojnie. Za wyżej wymienione rezerwacje/zakupy otrzymamy zwrot części prowizji pośrednika. Można też porównać cenę hoteli w różnych wyszukiwarkach noclegów i nawet, jeśli będzie ta sama, to później można wybrać serwis, na który przysługuje najwyższy procentowo zwrot (np. w chwili pisania tego artykułu zwrot za Hotels.com był wyższy niż za Booking.com).

Co ciekawe, Hotels.com daje co 11 nocleg gratis.

Chcesz zaoferować zniżkę?

Jeśli chciałbyś zaproponować podróżnikom zniżkę również na swoje usługi, napisz.

Aby zobaczyć listę serwisów, w których możemy liczyć na ten swoisty rabat, wystarczy wejść na stronę i wybrać właściwą kategorię (Travel, Electronics itd.). A aby dokonać zakupu – kliknąć przy wybranej marce przycisk Cashback, a później jeszcze raz Get Cashback Now.Uzbierane w ten sposób środki możemy wypłacić przez PayPal albo zamienić na bon (zwiększone o bonus) w Amazonie, Sephorze, Nike'u lub innych sklepach. Największym atutem jest to, że ww. zwroty dotyczą także  produktów/usług, które już są objęte promocją.Wytyczamy polskie szlaki górskie w Ugandzie. Możesz nam w tym łatwo pomóc.


 

 

Wizy

15% rabatu na pośrednictwo za wyrobienie wizy na Aina.pl na hasło: KALENDARZPRZYGOD (należy wpisać w formularzu)


Rejsy

W Travel Yachting na hasło "KALENDARZ PRZYGÓD" otrzymacie zniżki:

- 400 zł na rejsy jesienno - zimowe i rejsy w tropikach,
- 100 zł na rejsy wakacyjne i wszystkie rejsy objęte promocją cenową.

 

Polecam też moje pozostałe artykuły o tanim podróżowaniu, szukaniu biletów lotniczych oraz noclegów.


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines >