Moja książka Ocalić Kadam
o wyznaczaniu szlaków w Ugandzie i terapii psychodelicznej już w przedsprzedaży!


Aktualne promocje i zniżki dla podróżników

 

Bilety lotnicze


Bilety do Ugandy, Rwandy, Kenii, Tanzanii, USA i Meksyku tańsze nawet o 20%. Napisz konkretne daty, a poszukam dla Ciebie konkretnej oferty.

Dodatkowo możesz uzyskać zwrot części ceny biletu korzystając z opisanego niżej programu TopCashback.
W programie uczestniczą między innymi: Qatar, Emirates, Lufthansa, British Airways, KLM.

 

Tańsza wymiana walut

Odbierz 50% zniżki na wymianę walut w Walutomacie.

 

Karty wielowalutowe


1. Revolut

Często dysponuję kodami promocyjnymi na założenie konta w Revolucie (czasem pieniądze w prezencie). Skontaktuj się ze mną i zapytaj o aktualną promocję.

Revolut zapewnia w dni powszednie przewalutowania praktycznie po kursie miedzybankowym oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą - w darmowym planie do odpowiednika 800 zł miesięcznie. Opcja caschbacku i kupowania kryptowalut. Nie działa w Ugandzie.

2. ZEN

Polski konkurent Revoluta. Ma również cashback oraz dodatkowy rok gwarancji na zakup elektroniki.
Działa w Ugandzie. Z kodem KALENDARZPRZYGODZEN - miesiąc gratis.

3. Curve

Wielowalutowa karta, która obciąża w czasie rzeczywistym Twoją kartą kredytową, zatem nie musisz pamiętać o przedpłatach. Z tym linkiem (lub kod promocyjny: ZOBEK) darmowa karta + 5 GBP gratis oraz 5 GBP za każdą osobę, której skutecznie polecisz kartę. Aby otrzymać prezent, musisz dokonać transakcji w ciągu 7 dni od aktywowania karty. Aby wydawać później promocyjne funty, musisz zmienić w aplikacji źródło płatności. Promocja do odwołania. Działa w Ugandzie.


>>>> O porównaniu kart wielowalutowych czytaj tutaj.
 

Potrzebujesz indywidualnej porady?

Zadzwoń. Jeśli nie będę Ci umiał pomóc, nic nie zapłacisz, bo pierwsza minuta rozmowy jest gratis.


Hotele i wypożyczalnie samochodów

Nawet, jeśli rezerwujesz hotele przez Booking czy Agodę, możesz uzyskać 4-9% zwrotu! Poznaj prosty trik dotyczy setek serwisów internetowych i to nie tylko podróżniczych. Wystarczy założyć bezpłatne konto na TopCashback i z tej strony przechodzić na właściwy serwis zakupowy, aby odzyskać część opłaty.

Wiele serwisów rezerwacyjnych oferuje programy partnerskie, w ramach których ich kontrahenci otrzymują prowizję od sprzedanego towaru/usługi. Partner umieszcza u siebie link do strony docelowej i jeśli ktoś właśnie z jego serwisu tam trafi, i dokona zakupu, to będzie to odnotowane dzięki tzw. ciasteczku (zainstalowanemu przez JavaScript). W efekcie serwis docelowy wypłaci partnerowi ustaloną prowizję za przyprowadzenie klienta.

zniżki na bilety lotnicze i hotele

Dzięki TopCashback zakupy internetowe mogą być tańsze nawet o 12%.

W przypadku serwisów takich jak Booking, Agoda, Hotels, Expedia, Groupon, Sixt i wielu sieci hoteli (np. tych należących do AccorHotels) prowizja, którą wypłacają partnerom wynosi ok. 10-20%, więc jest czym się dzielić… I tak robi właśnie TopCashback. Jeśli z tej strony przejdziemy na serwis docelowy i tam dokonamy zakupu, to TopCashback podzieli się z nami tą prowizją. I to całkiem hojnie. Za wyżej wymienione rezerwacje/zakupy otrzymamy zwrot części prowizji pośrednika. Można też porównać cenę hoteli w różnych wyszukiwarkach noclegów i nawet, jeśli będzie ta sama, to później można wybrać serwis, na który przysługuje najwyższy procentowo zwrot (np. w chwili pisania tego artykułu zwrot za Hotels.com był wyższy niż za Booking.com).

Co ciekawe, Hotels.com daje co 11 nocleg gratis.

Chcesz zaoferować zniżkę?

Jeśli chciałbyś zaproponować podróżnikom zniżkę również na swoje usługi, napisz.

Aby zobaczyć listę serwisów, w których możemy liczyć na ten swoisty rabat, wystarczy wejść na stronę i wybrać właściwą kategorię (Travel, Electronics itd.). A aby dokonać zakupu – kliknąć przy wybranej marce przycisk Cashback, a później jeszcze raz Get Cashback Now.Uzbierane w ten sposób środki możemy wypłacić przez PayPal albo zamienić na bon (zwiększone o bonus) w Amazonie, Sephorze, Nike'u lub innych sklepach. Największym atutem jest to, że ww. zwroty dotyczą także  produktów/usług, które już są objęte promocją.Zobacz w Beskidach sowy na żywo!!


 

 

Wizy

15% rabatu na pośrednictwo za wyrobienie wizy na Aina.pl na hasło: KALENDARZPRZYGOD (należy wpisać w formularzu)


Rejsy

W Travel Yachting na hasło "KALENDARZ PRZYGÓD" otrzymacie zniżki:

- 400 zł na rejsy jesienno - zimowe i rejsy w tropikach,
- 100 zł na rejsy wakacyjne i wszystkie rejsy objęte promocją cenową.

 

Polecam też moje pozostałe artykuły o tanim podróżowaniu, szukaniu biletów lotniczych oraz noclegów.


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines >