Moja książka Ocalić Kadam
o wyznaczaniu szlaków w Ugandzie i terapii psychodelicznej już w przedsprzedaży!


Najtańszy kantor internetowy

Karta czy gotówką? / Najtańszy kantor internetowy


Dzięki promocji w kantorze internetowym Lider Walut można w nim nabyć lub sprzedać do 1500 dolarów, euro, funtów brytyjskich lub franków szwajcarskich po aktualnym średnim kursie (bez spreadu i prowizji) .

Dotyczy to osób, które nie miały wcześniej konta w tym serwisie i otworzą je wchodząc na stronę przez ten link  partnerski: https://liderwalut.pl/rejestracja/64gyxibo?a_aid=moddar lub wpisując przy rejestracji kod promocyjny: 64gyxibo.

Inne waluty objęte promocją (w nawiasie maksymalny wolumen): NOK (15 000), SEK (15 000), DKK (15 000), CAD, AUD, RUB (150 000), JPY (150 000), CNY (15 000), CZK (15 000), TRY, HUF.

Daje to więc cenę lepszą nawet niż w walutomatach, gdyż i tam występuje (choć minimalny) spread, czyli różnica między kursem kupna a sprzedaży.

Czy to jest bezpieczne? Tak. Od paru lat testuję podczas swoich podróży działanie internetowych kantorów. Dają dostęp do tanich walut i pozwalają trzymać je na karcie (a nie w gotówce), co jest bezpieczniejsze ze względu na ustawowe ubezpieczenie takich pieniędzy. Ponadto niektóre banki oferują bezpłatne konta walutowe i bezpłatne wypłaty gotówki w bankomatach za granicą. Czytaj więcej o najlepszych kantorach internetowych i płaceniu za granicą.

Zwróć uwagę czy strona kantoru online otwiera się w bezpiecznym protokole https - ta dodatkowa literka "s" tuż przed adresem strony (w lewym górnym rogu przeglądarki) oraz symbol kłódki są ważne.

Po wykorzystaniu punktów promocyjnych otrzymamy dostęp do dobrych kursów, ale najlepsze znajdziemy aktualnie w Rkantorze.


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines >