Moja książka Ocalić Kadam
o wyznaczaniu szlaków w Ugandzie i terapii psychodelicznej już w przedsprzedaży!


Podróż poślubna - kiedy i gdzie kupić wycieczkę?

artykuł zewnętrzny

Stałym elementem ceremoniału, związanego ze zmianą stanu cywilnego, jest podróż poślubna. Jej organizacja nie zabiera tyle czasu co przygotowanie wesela, ale wymaga podjęcia kilku kluczowych decyzji na wiele miesięcy przed planowanym terminem wyjazdu.

podróż poślubna

1. Podróż poślubna z biurem podróży - oferty first minute

2. Malediwy, Chorwacja, a może Turcja? Popularne i ciekawe kierunki

Podróż poślubna jest dla nowożeńców okazją do celebrowania uczucia oraz do odpoczynku po wyczerpującym weselu, dlatego nie zostawiają decyzji o wyborze miejsca docelowego na ostatnią chwilę i rezerwują wycieczkę z dużym wyprzedzeniem. Sprzyja temu dokładnie znany termin wyjazdu, który zazwyczaj następuje niedługo po ślubie i weselu.
 

Podróż poślubna z biurem podróży - oferty first minute

Narzeczeni, którzy znają termin swojej podróży poślubnej nawet 2 lata wcześniej, mogą skorzystać z ofert first minute. To gwarancja wyboru ciekawej wycieczki w popularne miejsce za niską, promocyjną cenę, bez rezygnacji z wygód i wyżywienia all inclusive. Z biurem podróży warto skontaktować się już niemal rok przed planowanym wyjazdem, należy jednak przygotować się na konieczność wniesienia zaliczki w wysokości około 30% wartości wycieczki.

 

Malediwy, Chorwacja, a może Turcja? Popularne i ciekawe kierunki

W romantyczną podróż poślubną nowożeńcy wybierają się zwykle na dwa tygodnie. Szukają miejsca, które zapewni im wiele atrakcji, a jednocześnie odpowiednią dawkę intymności - w tej roli doskonale sprawdzają się zorganizowane wycieczki z https://dreamtours.pl/wakacje/oferty.

 

Na podróż poślubną nowożeńcy wybierają miejsca egzotyczne, np. Malediwy. Piękne, piaszczyste plaże, malownicze krajobrazy i niesamowita rafa koralowa, wśród której można nurkować przez cały rok, to niezaprzeczalne atuty tego kurortu. Wycieczkę na https://dreamtours.pl/wakacje/malediwy warto zarezerwować z dużym wyprzedzeniem - na wyspach obowiązują limity turystyczne.

 

Dla nowożeńców z mniej zasobnym portfelem dobrym miejscem będzie Chorwacja, Albania, Bułgaria, Czarnogóra lub Macedonia. Kraje bałkańskie kryją tajemnice, których wspólne odkrywanie przyniesie wiele pozytywnych emocji. Nie brakuje też możliwości komfortowego wypoczynku na plaży i pływania w czystej, przejrzystej wodzie.

 

W ostatnich latach prawdziwą popularnością cieszą się kurorty tureckie. Prezentują bardzo dobry stosunek ceny do jakości wypoczynku oraz dysponują bogatą ofertą turystyczną. Odmienna kultura, smaczna kuchnia, muzułmańskie zabytki i piękne krajobrazy, to atuty, dzięki którym tureckie wakacje są jednymi z najczęściej wybieranych przez polskich nowożeńców.
 


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines >