Moja książka Ocalić Kadam
o wyznaczaniu szlaków w Ugandzie i terapii psychodelicznej już w przedsprzedaży!


Jak połączyć miłość do podróżowania z pracą?

artykuł zewnętrzny

Odkąd wyjazdy zagraniczne stały się możliwością dostępna dla każdego, wiele osób odnalazło swoje największe hobby. Podróżowanie pozwala poszerzać horyzonty, zgłębiać wiedzę o innych kulturach, a także uczyć się asertywności. Dzięki niemu możemy stać się bardziej odważną i zaradną osobą. W końcu podróżowanie wymaga od nas ogromnej odwagi. Dzięki niemu możemy także ustalić najważniejsze priorytety w naszym życiu. W końcu to właśnie problemy związane z połączeniem pracy z podróżowaniem sprawiają, że możemy podjąć decyzję, o tym, co jest w naszym życiu najważniejsze. Chcesz mieć pieniądze na podróżowanie, jednak nie chcesz przy tym, aby praca kolidowała z Twoimi wyjazdami? Dowiedz się w takim razie, co zrobić, aby je ze sobą połączyć.
 

Praca dla miłośników podróżowania

Jeśli interesuje Cię praca, którą będziesz mógł bez najmniejszych problemów połączyć z zamiłowaniem do odwiedzania najdalszych zakątków świata, koniecznie przejrzyj wszystkie oferty pracy dostępne w Internecie. Jednym z niemal idealnych rozwiązań jest całkowite oddanie się swojej pasji i zamienienie jej w pracę. Możesz podróżować po całym świecie wykonując w ten sposób swoją pracę. Doskonałym przykładem tego rozwiązania jest, chociażby zawód stewardessy. Mimo to nie pozwala ona zwiedzić tak wiele, jak moglibyśmy chcieć. Warto zastanowić się, jaki zawód już posiadamy i jak moglibyśmy połączyć go z podróżowaniem. Jeśli jesteś operatorem kamery, plan filmowy możesz zamienić na krańce świata, gdzie nagrywane są filmy przyrodnicze czy dokumentalne, choć wkręcenie się w załogę ekipy filmowej podróżującej po świecie jest trudnym zadaniem, nie oznacza to, że jest niemożliwe. W dobie internetu otwiera się przed Tobą również inna ścieżka kariery zawodowej idealna dla miłośników podróżowania.
 

Praca i pasją do podróżowania

W dobie internetu, który dla wielu stał się doskonałym zamiennikiem telewizji, istnieje możliwość publikowania scen z własnego życia, które oglądają miliony osób na całym świecie. Na nie jednym kanale YouTube spotkasz się z formatem podróżniczy, w którym osoba, która go prowadzi pokazuje najdalsze zakątki świata, które odwiedziła. A co najlepsze, zarabia na tym znacznie więcej niż na zwykłym etacie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się obawiać o to, czy szef udzieli Ci urlopu na wyjazd, bo ostatecznie to Ty sam będziesz szefem dla siebie. Czy jest coś lepszego niż podróżowanie, pokazywanie swoich przeżyć innym ludziom, a przy tym zarabianie w taki sposób na dalsze podróże?


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines >