Bartek Zobek

Osobiście sprawdzone!

Co nowego?

Porady


Ciekawostka dnia

W wielu miejscach w Chinach nie znają napiwków. W jednej z restauracji kelnerką oddała nam pieniądze, które zostawiliśmy jej jako napiwek.Zaplanuj swój urlop: Chorwacja

Czy lubisz tę stronę? :)


Zapisz się na newsletter!


Wizy online

Naucz się pozycjonowania stron!

Wakacje na Nusa Penida
Spędź wakacje na tropikalnej wyspie!
Tu znajdziesz pomysły na wczasy dla singli, na długi weekend, urlop, Sylwester, narty, wycieczki objazdowe zagraniczne i w Polsce w 2017 i 2018 r. Egzotyczne wyprawy dla singli - niekoniecznie z biurem podróży. Również dla VIP-ów.


Wyjazdy dla singli

Dużą część opisywanych tu podróży odbyłem samodzielnie (tutaj umieszczam informacje, gdy szukam kompanów). Dlatego praktycznie każda propozycja jest dobrą opcją dla singla. Zwłaszcza, że coraz więcej hoteli/hosteli oferuje pokoje jednoosobowe. Korzystając z wyszukiwarki HotelsCombined wybierz po prostu opcję 1 dorosły w polu Goście.

Dla osób, które są wygodne (a może chcą kogoś poznać?) coraz więcej biur podróży oferuje produkty pt. "wakacje dla singli". Znajdziesz je m.in. w reklamach na tej stronie.

wycieczki dla singli

Jeśli chodzi o kierunki podróży, to w tym roku szczególnie polecam:
 

wakacje dla singli


Możesz też wybrać u góry preferowany miesiąc wyjazdu. W ten sposób wyświetli Ci się lista polecanych przeze mnie wycieczek.

Czahówka

A może Sylwester dla singli za granicą?

Są trzy podstawowe czynniki skłaniające do poszukiwania ofert wakacji dla singli: oszczędność (bo czemu jedna osoba ma płacić za pokój dwuosobowy?), chęć poznania sympatii oraz święty spokój (brak wrzeszczących dzieciaków). Do której grupy Ty należysz? :)

Jeśli jesteś singlem/singielką, ale nie chcesz podróżować samotnie, to 
możesz przyłączyć się do którejś z organizowanych przeze mnie wypraw.