Bartek Zobek

Osobiście sprawdzone!

Co nowego?

Porady


Ciekawostka dnia

Prostytutki na całym świecie próbują oszukać turystów wzbudzając ich zaufanie, czasem do ostatniej chwili ukrywając swoje intencje. Pokazywanie zdjęć własnych dzieci jest w standardzie. Są też bardziej wyszukane formy damsko-męskich oszustw. Np. w Krakowie dziewczęta podrywają turystów i zaciągają do ulubionej knajpy, gdzie drink kosztuje nawet 100 zł, serwis w cenie.Zaplanuj swój urlop: Chorwacja

Czy lubisz tę stronę? :)


Zapisz się na newsletter!


Wizy online


Naucz się pozycjonowania stron!
Zamieść ogłoszenie albo dołącz do zaplanowanej wyprawy! Wyszukiwarka podróżników w 2017/2018 r.Znajdź osoby towarzyszące w podróży!

 

Towarzysz podróży poszukiwany

A jak zabraknie ludzi, możesz wziąć psa. Przecież poniesie własną kosmetyczkę.

Wiesz dokąd i kiedy na wakacje, ale nie wiesz z kim?

Przyłącz się do mojej wyprawy. Zobacz, jakie mam plany podróżnicze na 2017 i 2018 rok. Może znajdziesz coś dla siebie :)
 

A może szukasz chętnych na wspólny wyjazd?

Dodaj ogłoszenie i znajdź towarzyszy na wspólną wyprawę!

Napisz kiedy, na ile i dokąd chcesz się wybrać. Napisz też, czy chcesz spędzać czas aktywnie, czy może wylegiwać się tu i ówdzie.

W planie również: wyszukiwarka podróżników: serwis z profilami podróżników, referencjami itp.
 

Bezpieczeństwo i komfort

Szukamy towarzyszy podróży, aby było radośniej, łatwiej, taniej, a czasem - bezpieczniej.Czy wiesz, że możesz zarabiać pieniądze robiąc tylko to, co lubisz, gdzie lubisz i jak lubisz?:) Sprawdź jak!

Niektórzy z Was dzielą się ze mną spostrzeżeniami, że jednak trudno się przełamać i pojechać z kimś obcym. Nie trzeba jednak decydować się od razu. Warto się spotkać, porozmawiać, aby się przekonać czy nadajecie na podobnych falach. Bo jeśli czegoś można się obawiać w podróży z nowo poznaną osobą, to nie w kwestii bezpieczeństwa, ale raczej niedopasowania charakterów, innego styl życia, podróżowania i spędzania wolnego czasu. Upewnij się też co do oczekiwań, co chcecie zobaczyć i w jakim standardzie mieszkać. W końcu chyba najważniejsze: inne poczucie humoru (lub jego brak). Pojedź z kimś, z kim czujesz, że mógłbyś/mogłabyś się zaprzyjaźnić.

Zapytaj też tej osoby, czy posiada konto w serwisie CouchSurfing. Tamtejsze referencje mogą być pomocne. Tutaj z kolei znajdziesz więcej porad z zakresu bezpiecznego podróżowania.
 

Wersja dla opornych

Mimo wszystko boisz się wybrać w zagraniczną podróż ze świeżo poznaną osobą? Więc wybierz się na początek na jednodniową wycieczkę, miejską bądź w góry. Przeczytaj też parę porad z zakresu psychologii podróżowania.

W marcu polecam: