Bartek Zobek

Osobiście sprawdzone!

Co nowego?

Porady


Ciekawostka dnia

W pensjonacie w Gdyni spotkałem gosposię z Trynidadu. Zapytałem, czy oszalała? Tyle osób w Polsce marzy, aby trafić do jej kraju.Zaplanuj swój urlop: Chorwacja

Czy lubisz tę stronę? :)


Zapisz się na newsletter!


Wizy online

Naucz się pozycjonowania stron!

Wakacje na Nusa Penida
Spędź wakacje na tropikalnej wyspie!
Jak szybko zarobić pieniądze? Poznaj pomysł na pracę przez Internet. Wystarczy parę godzin tygodniowo. Dzięki zarabianie w sieci możesz spędzić zimę w ciepłych krajach. Zgłoś się na bezpłatne konsultacje i dowiedz się jak zarabiać przez Internet!


Zarabianie przez Internet

 

Po nabyciu wprawy wystarczy tylko kilka godzin gry tygodniowo, podczas reszty można leżeć na plaży, nurkować albo zdobywać wulkany. Jak ja :)

Wieloletnie doświadczenie i setki zawartych transakcji na instrumentach pochodnych pozwoliły mi nie tylko wypracować autorską metodę, ale też wielokrotnie zweryfikować jej skuteczność. A to ważne, bo przecież większość graczy kończy swoją przygodę ze stratą (sam na początku poniosłem ich sporo). Zainteresowanym mogę udostępnić swoje statystyki.
 

Zarabianie przez Internet

Ostatniej zimy pracowałem w tropikach. Podobnie będzie i w tym roku. A Ty gdzie spędzisz zimę?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i zaoferować 45-minutowe konsultacje z gry na instrumentach pochodnych. Z zasady bezpłatne, przy czym, jeśli w tym czasie mój kursant coś zarobi, to podzielimy się zyskiem.

Na czym to polega? Daję znać, kiedy warto wejść na rynek i umawiamy się na wspólną sesję - na żywo lub na Skypie. Wtedy informuję dokładnie, jaką otwieram w danym momencie pozycję - możesz ją skopiować. Zazwyczaj w ciągu godziny akcja się kończy.

Oczywiście, jak w każdej inwestycji, wiąże się ona z ryzykiem, ale od tego są tzw. stop-lossy, automatycznie zamykające pozycje poniżej akceptowalnego poziomu straty, choćby 500 zł.
Możesz sprawdzić ceny tradycyjnych szkoleń w cenie 3 - 15 tys. zł. Są też bezpłatne szkolenia u brokerów, niemniej te ostatnie to tylko teoria, bez wskazywania konkretnych rozwiązań.


Jakie umiejętności są potrzebne?

Taka praca zdalna adresowana jest zarówno do tych, którzy chcą podróżować przez kilka miesięcy, jak i tych którzy po prostu chcą zamieszkać z dala od cywilizacji lub z jakichś powodów muszą pracować w domu.

Zarobić można na zmianach kursów walut, ale też cen złota, ropy naftowej itp. Bez względu na to, czy idą w górę, czy w dół. A predyspozycje? Sprawna obsługa komputera, dostęp do Internetu, podstawowe umiejętności analityczne, opanowanie i przynajmniej 5 tys. zł (do wpłaty na rachunek inwestycyjny gracza).

Jeśli nie masz doświadczenia (najlepiej w programie MetaTrader 4), to polecę Ci bezpłatne krótkie kursy stacjonarne, internetowe lub sam Cię przeszkolę.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Polecam też mój drugi tekst o innych pomysłach na pracę w podróży oraz szkolenia z zarabiania na blogu.