Zniżki (nie tylko) dla podróżników


Twoje podróże mogą być jeszcze tańsze. Nawet, jeśli rezerwujesz hotele przez Booking czy Agodę, nawet, jeśli kupujesz bilety bezpośrednio na stronach Emirates czy Lufthansy! Poznaj prosty trik dotyczy setek serwisów internetowych i to nie tylko podróżniczych. Wystarczy założyć bezpłatne konto na TopCashback i z tej strony przechodzić na właściwy serwis zakupowy, aby odzyskać część opłaty.

Kupowanie biletu bezpośrednio na stronie linii lotniczych lub rezerwowanie pokoju na stronie hotelu wydaje się najtańszą opcją. Ale można jeszcze taniej. Otóż wiele takich firm oferuje programy partnerskie, w ramach których ich kontrahenci otrzymują prowizję od sprzedanego towaru/usługi. Partner umieszcza u siebie link do strony docelowej i jeśli ktoś właśnie z jego serwisu tam trafi, i dokona zakupu, to będzie to odnotowane dzięki tzw. ciasteczku (zainstalowanemu przez JavaScript). W efekcie serwis docelowy wypłaci partnerowi ustaloną prowizję za przyprowadzenie klienta.

zniżki na bilety lotnicze i hotele

Dzięki TopCashback zakupy internetowe mogą być tańsze nawet o 12%.

W przypadku serwisów takich jak Booking, Agoda, Hotels, Expedia, Groupon, Sixt i wielu sieci hoteli (np. tych należących do AccorHotels) prowizja, którą wypłacają partnerom wynosi ok. 10-20%, więc jest czym się dzielić… I tak robi właśnie TopCashback. Jeśli z tej strony przejdziemy na serwis docelowy i tam dokonamy zakupu, to TopCashback podzieli się z nami tą prowizją. I to całkiem hojnie. Za wyżej wymienione rezerwacje/zakupy otrzymamy zwrot w wysokości ok. 10% zapłaconej przez nas kwoty. Można też porównać cenę hoteli w różnych wyszukiwarkach noclegów i nawet, jeśli będzie ta sama, to później można wybrać serwis, na który przysługuje najwyższy procentowo zwrot (np. w chwili pisania tego artykułu zwrot za Hotels.com był wyższy niż za Booking.com).

W przypadku linii lotniczych (Qatar, Emirates, Lufthansa, British Airways, KLM i wiele innych) zwrot wyniesie ok. 2%, ale przy cenach biletów lotniczych, robi to zauważalną kwotę. Aby zobaczyć listę serwisów, w których możemy liczyć na ten swoisty rabat, wystarczy wejść na stronę i wybrać właściwą kategorię (Travel, Electronics itd.). A aby dokonać zakupu – kliknąć przy wybranej marce przycisk Cashback, a później jeszcze raz Get Cashback Now.

Uzbierane w ten sposób środki możemy wypłacić przez PayPal albo zamienić na bon (zwiększone o bonus) w Amazonie, Sephorze, Nike'u lub innych sklepach. Największym atutem jest to, że ww. zwroty dotyczą także  produktów/usług, które już są objęte promocją.
 

Wizy

15% rabatu na pośrednictwo za wyrobienie wizy na Aina.pl na hasło: KALENDARZPRZYGOD (należy wpisać w formularzu)


Rejsy

W Travel Yachting na hasło "KALENDARZ PRZYGÓD" otrzymacie zniżki:

- 400 zł na rejsy jesienno - zimowe i rejsy w tropikach,
- 100 zł na rejsy wakacyjne i wszystkie rejsy objęte promocją cenową.

 

Polecam też moje pozostałe artykuły o tanim podróżowaniu, szukaniu biletów lotniczych oraz noclegów.


Poznaj więcej inspiracji na ten miesiąc – spójrz na prawy margines –>