Bartek Zobek

Osobiście sprawdzone!

Co nowego?

Porady


Ciekawostka dnia

Prostytutki na całym świecie próbują oszukać turystów wzbudzając ich zaufanie, czasem do ostatniej chwili ukrywając swoje intencje. Pokazywanie zdjęć własnych dzieci jest w standardzie. Są też bardziej wyszukane formy damsko-męskich oszustw. Np. w Krakowie dziewczęta podrywają turystów i zaciągają do ulubionej knajpy, gdzie drink kosztuje nawet 100 zł, serwis w cenie.

Czy lubisz tę stronę? :)


Zapisz się na newsletter!

Szkolenia z pozycjononowania stron

Między rozpakowywaniem a ponownym pakowaniem prowadzę szkolenia i kursy z pozycjonowania stron w Google, czyli uczę, jak osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki.

Kalendarz Przygód zacząłem pozycjonować w listopadzie 2013 r. Dzięki temu, że można go odnaleźć na pierwszej stronie wyników w Google dla kilkudziesięciu fraz, trafia tutaj ponad 150 osób dziennie.

Oczywiście, ta strona jest mi zbyt bliska, żeby pozwolić sobie na jakiekolwiek ryzyko, więc pozycjonuję ją zgodnie z wytycznymi Google. Czarną magię pozostawiam konkurencji :)

 

Jeśli chcesz wypozycjonować również swoją stronę, zapraszam na swoje szkolenie. Możesz też zlecić pozycjonowanie mojej Agencji Eurobrand.